HARMONIZAČNÍ MASÁŽE

Láskyplný dotek navracející životní energii

  • Pečující masáž s jemnými doteky, díky které si můžete odpočinout od každodenních povinností a načerpat tak novou energii pro další období.
  • Léčivé pohlazení napomůže rozzářit nejen tělo, ale i uzdravit psyché, a tím navrátit pozitivní příval vibrující esence potřebné pro radostný život v hojnosti, zdraví a lásce.

  • Díky harmonizační a regenerační masáži zaměřené na celou lidskou duši lze obnovit vitalitu, zároveň zklidnit roztěkanou mysl a najít tak svou životní rovnováhu.

  • U této hluboké relaxace není výjimkou to, že může přijít zásadní odpověď na otázku spjatou s momentální životní situací.

DOPŘEJTE SVÉ DUŠI PEČUJÍCÍ POHLAZENÍ

Při této energetické masáži se zaměřuji především na naši nejdůležitější dráhu životní a životodárné energie vedoucí od pánevní části po páteři až na temeno hlavy. V meridiánové nauce je právě tato oblast jednou z nejzásadnějších pro harmonické fungování v bytí. Z indického sanskrtu se pro tuto dráhu používá označení kundalini, ve které proudí naše sexuální energie. V hinduismu a dle jogínské tradice jsou zde umístěny hlavní čakry, tj. centra prány. V naší západní kultuře si to lze vysvětlit jako tok mozkomíšního moku. 

Při práci používám nejen vědomý dotek, ale také lehké prvky kraniosakrální biodynamiky, léčivé vonné esenciální oleje, práci s dechem, minerální hmatky nebo guashu, tělové svíce apod.

Masáž bývá v obvyklé délce 60 minut, avšak po domluvě lze prodloužit.

© 2021 Jana Velíšková. Všechna práva na krásný život s vděčností a podporou otevřena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!