KAKAOVÉ CEREMONIE

Zažijte rituál s medicínou pravého kakaa

Magický kakaový rituál se šamanskými technikami zavede každého účastníka do tajů svojí nespoutané (někdy i indiánské) duše. Kakao je úžasná medicína, která umí jemně rozpustit podvědomé bloky na sebelásce a otevírá srdeční čakru. Vzhledem k afrodiziakálním účinkům napomáhá léčit posvátnou sexualitu. Také lze pomocí kakaové ceremonie ukotvit svoje nejhlubší přání a záměry více do hmoty. To a mnohem více znali i pradávné civilizace, jako Aztékové, Toltékové nebo Mayové, které si kakaových bobů natolik považovali, že je měli za své platidlo.  

100% čisté kakao, které na rituálech pijeme, pochází většinou z oblastí Jižní Ameriky (Peru, Ekvádor, apod.). Při ceremoniích lze zažít hluboké meditativní stavy, které podporuji dechovým cvičením v pohybu a bubnováním na šamanský buben. Při některých seancích je navíc připraven doprovodný program, jako např. výklad symboliky snů, šamanské putování pro setkání se silovým zvířetem, malování hennou a jiné.

Ceremonie mohou být skupinové (+/- 10 lidí) nebo i přímo osobní s jasným záměrem pro daného člověka. Lze využít buď prostory přímo ve studiu RelaxTimeBubo, kde masíruji, nebo za pěkného počasí i venku v přírodě, kde je magie a propojení s medicínou ještě intenzivnější. 

Zda-li vás kakao volá, neváhejte a vyslyšte jej ;)  

© 2021 Jana Velíšková. Všechna práva na krásný život s vděčností a podporou otevřena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!