MADEROTERAPIE

Zbavte se problematické a nepěkné pomerančové kůže

  • Komplexní spojení uvolňující relaxace a účelné masáže napomáhá tělu ke znovu-rozproudění toku v lymfatickém systému důležitého pro bytí v harmonii (psychické, zdravotní i estetické).
  • Již po první návštěvě dochází k vyplavování nahromaděných toxinů z podkoží, pocitu tzv. ,,lehkých nohou,, a hebké pevnější pokožce.
  • Redukce nevzhledných ďolíčků na sebe nenechá dlouho čekat a ztráta několika centimetrů v obvodech se také bude hodit ;)
  • Díky nastartování lymfy a tak i detoxikace organismu se rapidně snižuje emoční stres. Vaše duše tady bude tleskat.


Víte, jaká je hlavní duchovní (psychosomatická) příčina celulitidy u žen? Čtěte v tomto článku.

Při anticelulitidních kúrách používám hned několik účinných metod, které jsem pečlivě sestavila po konzultacích s derma poradkyní a profesionální masérkou lymfatické drenáže. Hlavní součástí kúry je nejprve rozehřívací ruční masáž s olejem, poté baňkování pro rozproudění lymfy v dolních končetinách, maderoterapie s dřevěnými válci, vyhlazování + remodelace guashou a na závěr nanesení účinného voňavého cellulite-gelu.

Jedno ošetření bývá v délce 55 - 65 minut. Pro rychlé viditelné výsledky doporučuji zpočátku absolvovat 2 - 3 procedury týdně během jednoho měsíce a pak alespoň jednou týdně tzv. udržovací masáž.

Lze využít některý z akčních cenových balíčků. Více v ceníku ZDE

© 2021 Jana Velíšková. Všechna práva na krásný život s vděčností a podporou otevřena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!