REFERENCE

Recenze a reakce od Vás

Kačí B.

Jako takhle úžasně, odpočatě, svěže a nabitě jsem se snad nikdy necítila, ani po několikahodinovém spánku. Ta tvoje hypnoterapie je fakt síla, děvče :D 

Lálina

Za sebe určitě doporučuji anticelulitidku. Chodím k Janičce pravidelně už několik týdnů a vždy je to dokonalá péče. Po první návštěvě jsem pocítila o dost lehčí nohy a ve fitku se mi pak cvičilo líp. A viditelné výsledky byly u mě vidět asi po čtvrté návštěvě. I můj přítel a kamarádka si všimli. Také jsem ráda za vysvětlení k lymfě. Kdybych nepracovala tak daleko od Jany, jsem u ní na kúře častěji, protože je to opravdu znát.

Romča Hašková

Chtěla bych poděkovat sobě, že jsem si Tě vtáhla do života a Tobě, že si ochotně a s láskou do něj vstoupila. Konzultace s Tebou mě vždy úžasně vyklidnily a dodaly sílu k víře v sebe samu. Myslím, že jsi velkou inspirací pro mnoho žen, pro mnohé i maják v bouři, který poskytuje naději a světlo na cestě, kterou právě kráčejí nebo se chtějí vydat.

Děkuji za společně strávený čas, děkuji za laskavou péči a oporu a vůbec za to, že jsem Tě mohla poznat.

Přeji Ti, ať v Tobě už nikdy a nikdo neuzavře Tvoji ženskost a jsi stále tak krásnou ženou.

S Láskou Romana :)  

Helena K.

Za Janinou jsem se vždycky těšila. Konzultace s ní mi pokaždé pomohla a proto vím za kým bych opět přišla, kdyby se v mém životě v budoucnu něco dělo.

Antonín Forejt

Jana má zlaté ruce i srdce. Její chápavé jednání mi dodalo velkou odvahu, abych se vypovídal ze všech svých trápení. Následná energetická masáž mě pak natolik uklidnila na duši, že se mi ani nechtělo z lehátka vstávat. Další dny po návštěvě u slečny Jany jsem cítil velký příval energie. Dokonce i moje rodina se ptala, co se se mnou stalo, jak jsem doslova zářil na všechny strany. 

Mohu jedině doporučit a už teď se těším na další návštěvu u Janičky.

Tonda

Jana Podolníková

Ahoj Jani, ještě jednou děkuji za velmi příjemnou masáž 🙂, moc jsem si ji užila. Určitě ráda znovu přijdu. Co se týče reakcí a pocitů, cítila jsem se krásně a příjemně. Po masáži mě pak pár dní doprovázel silný průjem a dostala jsem i o několik dní dříve měsíčky - zřejmě jak se tělo čistilo.

Ještě jednou děkuji, brzy na viděnou. Jana P. 

Děkuji za všechny Vaše zprávy, ve kterých píšete reakce na moje služby. Vážím si každé reference a věřte, že mě to pohání dál v této mojí práci, kterou tak miluji.

Pokud by mi chtěl někdo z Vás zaslat i svoji recenzi a ještě to neudělal, určitě neváhejte ;) Budu moc moc ráda.

Email: janaveliskova@seznam.cz

© 2021 Jana Velíšková. Všechna práva na krásný život s vděčností a podporou otevřena
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!